16 شهر

چرا تلگرام و اینستاگرام جای طراحی سایت را نمی گیرد؟

این روزها بسیاری افراد با ایجاد کانال ها و پیج های مختلف در تلگرام و اینستاگرام،تبلیغات کارخود رو به انجام میرسانند،و اکثر افراد تمایلی به طراحی سایت ندارند و حتی به آن فکر هم نمیکنند و خرج برای این کار را یک خرج اضافه میدانند.درصورتی که در یک کلام هزینه کردن در شبکه های اجتماعی  بدون پشتوانه ای یک هزینه اضافه است .در این مقاله سعی داریم دلایل خود را بیان کنیم و شما را برای موفقیت در شغل خود راهنمایی کنیم.با ویستاوب همراه باشید.

شبکه های اجتماعی,تلگرام,اینستاگرام

چرا طراحی سایت بهتر از شبکه های اجتماعی است

وقتی شما سایتی را راه اندازی می کنید همیشه آنلاین هستید و هر کاربری با جستجو براحتی میتواند شما را بیابد و به اطلاعات شما و حرفه شما دسترسی یابد.در صورتی که در شبکه های اجتماعی همه براحتی نمیتوانند به شما دسترسی داشته باشند چون در تلگرام امکان سرچ وجود ندارد و سرچ شبکه اجتماعی اینستاگرام  به خوبی موتور جستجوی گوگل نیست.

در طراحی سایت بخش های مهم موردنظرشما دسته بندی میشوند و کاربر هر زمان به سایت مراجعه کند همه موارد را خواهد دید و یا میتواند براحتی مطالب موردنظر خودرا  در سایت جستجو کند و به آنها دسترسی پیدا کند.در صورتی که در اینستاگرام  این امکان اصلا وجود ندارد و در تلگرام هم که وجود دارد،قابلیت سرچ آن  مانند سایت نمی باشد.

اما دلیل مهم تر پیرامون شبکه های اجتماعی و لزوم طراحی سایت برای شغل شما این است که هر زمان امکان دارد هر یک از این شبکه های اجتماعی در ایران از دسترس خارج شودو  در صورتی که شما یک سایت پشتیبان نداشته باشید تمام هزینه های شما برای شبکه های مجازی در یک کلام می سوزد. ولی  در صورتی که یک سایت برای کسب و کار خود داشته باشید علاقمندان و کاربران و مشتریان  با جستجوی شما در گوگل به اخرین اخبار واطلاعات و حتی اخرین شبکه های اجتماعی شماو کسب و کارتان دسترسی پیدا خواهند کرد.

بنابراین  طراحی یک سایت بسیار مهم است و تلگرام و اینستگرام نمی توانند جای طراحی سایت را بیگیرند.

شما با ایجاد یک سایت و انتشار مطالب خود ، یک غرفه در بزرگترین نمایشگاه جهان و موتور جستجوی گوگل ایجاد کرده اید. یکی از مهمترین موارد در مورد طراحی سایت، هزینه ی بسیار کم آن است به این صورت که با طراحی یک سایت شما به پرداخت یک هزینه می توانید بالاترین بازدهی و جذب مشتری را داشته باشید.

شما پس از طراحی سایت در گوگل ثبت شده و کاربران هر زمان که به دنبال مطلبی که مرتبط با شماست باشند با سرچ کردن  شما را نیز جز نتایج جستجو نمایش خواهد داد و این یعنی تبلیغاتی وسیع با هزینه ای کم!

 

اشتراک