تعرفه های طراحی سایت

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ویستاوب  به صورت ۲۴ ساعته از طریق تیکت و چت با شما در ارتباط می باشد

مشتری مداری

ما خود را موظف به برطرف کردن نیازهای مشتریان با بهترین کیفیت می دانیم.

طراحی مناسب هرسلیقه

طراحی وب سایت های کاربردی و متناسب با شغل و حرفه شما تخصص ماست.

ویستاوب||توسعه برندهای نوین اینترنتی

شرکت  عصر داده ویستا از سال 1385 به صورت رسمی و تخصصی فعالیت خود را در زمینه ی طراحی و توسعه ی وب آغاز نموده،این شرکت هم اکنون با دو برند “ویـــــــــستا وب”و     “بانک اطلاعات تجارت و برند ایران” خدمات آنلاین و الکترونیکی خود را  با هدف رشد بازار تجارت و کسب و کار ایران در اختیار مشتریان  گرانقدر  قرار داده است.

تیم های تخصصی این شرکت،مشتمل بر واحد فروش و آنالیز، گرافیک و زیباسازی، برنامه نویسی  و پیاده سازی، پشتیبانی و گارانتی، با علم به آخرین دستاورد ها،بهترین سایت های اینترنتی را هم از نظر زیبائی،وهم از نظر رعایت اصول و قوانین صفحات وب خلق می نمایند.

در حقیقت شرکت عصر داده ویستا، برای پر کردن این خلا محصول خود را عرضه کرده است. نیازی که امروزه در دنیای اینترنت به شدت وجود دارد.. در حقیقت این نیاز با قیمت بسیار مناسب پاسخ داده شده است. بنابراین شرکت ما محصولاتی را عرضه میکند که مورد نیاز فعلی جامعه ی عزیزمان ایران  است. اگر شما به اینترنت به عنوان یک پدیده واقعی در زندگی و بازار بزرگ کسب و کار و تجارت نگاه میکنید که خود دارای اجزائی است، آنوقت میتوانید جایگاه محصولات و خدمات شرکت ما را بهتر ببینید.

در کل محصولات و خدماتی که توسط شرکت ما ارائه میشود در دو برند با نام های تجاری  ویســـــتا وب (خدمات تخصصی طراحی و توسعه ی وب)وBiB بانک اطلاعات تجارت  و برند ایران تعریف شده اند که هر دو محصول بر پایه ی اینترنت و با هدف گسترش و توسعه ی بازار تجارت و کسب و کار ایران پایه ریزی شده اند که هر دو محصول جزو نیازهای مبرم و اجتناب ناپذیز جامعه ی ایران میباشد.

شرکت عصرداده ویستا

توسعه برندهای نوین اینترنتی

بانک اطلاعات تجارت و برند ایران

بانک اطلاعات تجارت  و برند ایران  یک مرجع  بزرگ اطلاعاتی وتجارتی در سطح ایران میباشد، در واقع ما  میخواهیم تمام بازار کسب و کار ایران را در یک فضای مجازی و الکترونیکی متمرکز کنیم

ساخت هویت سازمانی مشتریان

شرکت ویستا برای شما بسته ای آماده میکند که بتوانید  هویت خود را که شامل هویت تصویری/خطی/رنگی/مجازی و … میباشد را  بدست بیاورید و بتوانید سود خود و مشتریان خود را چند برابر کنید

خدمات تخصصی طراحی و توسعه ی وب

طراحی و راه اندازی انواع  وب سایت های خبری –اطلاع رسانی-تبلیغاتی-شرکتی-دولتی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی تخصص ماست.

2004
تعدا انجمن+ I
1200
تعداد مشتریان Vistaweb
150
تعداد مشتریان Cic
700
تعداد پروفایل هاBiB

© تمام حقوق مادي و معنوي اين وب سايت محفوظ و متعلق به  شرکت ویستا ميباشد |vistawebco.com © 2017 | طراح و پشتیبان سایت "شرکت عصر داده ویستا "