02 آذر

طراحی سایت خبری

وب سایت های خبری و اطلاع رسانی از جمله پربازدیدترین سایت های اینترنتی به شمار می روند که با توجه به تعداد کاربر آنلاین اینترنت در ایران و آمارهای موجود، سایت های خبری در صورتی که طراحی مناسبی داشته باشند و محتوای مفیدی تولید کنند می توانند مخاطب قابل توجهی را به خود جذب نمایند.

ویژگی های مهم در طراحی سایت  های خبری

مهترین ویژگی در طراحی سایت خبری توانایی نمایش صحیح مطالب و اخبار در دسته بندی های منظم و مرتبط می باشد. شما می توانید خبرهای گوناگون را در دسته بندی هایی مانند سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی ، اجتماعی ، تجارت ، علمی، ورزشی و … نمایش دهید.علاوه بر آن شما می توانید هر یک از دسته بندی های ذکر شده را نیر مجددا دسته بندی کنید تا شکل مرتب تر و ساده تری برای کاربر داشته باشد و کاربران بتوانند خبر های خود را در دسته بندی های جزئی تر دنبال کنند.

سایر امکانات در سایت شما:

  • امکان قرار گیری ویدئو و گالری تصاویر مربوط به اخبار مختلف
  • امکان ارائه محتواهای خبری شما به چند زبان مختلف مانند انگلیسی و عربی
  • امکان به اشتراک گذاری اخبار از طریق شبکه های اجتماعی مختلف نظیر فیسبوک ، اینستاگرام و تلگرام
  • امکان پیگیری مهترین اخبار روز و یا آخرین نرخ قیمت طلا سکه در بخش های ویژه
  • و …

برخی از موارد حائز اهمیت در طراحی سایت خبری:

  • نحوه نمایش اطلاعات به کاربران و چیدمان سایت:

در طراحی سایت های خبری نحوه نمایش اطلاعات به کاربر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در واقع بازدیدکننده سایت باید بتواند با کمترین زمان ممکن به اخبار مورد علاقه خود دست پیدا کند و اخبار مرتبط با موضوع  را مطالعه نماید. نه تنها دستیابی به اطلاعات مورد نظر در کمترین کلیک ممکن اهمیت بالایی دارد بلکه کاربردی بودن چیدمان سایت و سادگی دستیابی به اطلاعات نیز بسیار مهم است.

  • سرعت مناسب لود شدن صفحات:

با توجه به بازدید نسبتا بالایی که سایت های خبری دارند سرعت لود شدن صفحات در طراحی سایت بسیار مهم است.

  • رعایت نکات امنیتی:

نکات امنیتی و عدم نفوذ پذیری سایت اهمیت بسیار بالایی دارد و رعایت این نکات در سایت های خبری ضروری است.

  • طراحی ریسپانسیو

روز به روز کاربرانی که از موبایل و تبلت ها برای دستیابی به اطلاعات استفاده میکنند در حال افزایش است.  وب سایت های خبری موفق باید بگونه ای صورت گرفته باشد تا محتواهای خبری وب سایتان  به صورت مناسبی از طریق دستگاه های مختلفی مانند کامپیوتر ، لب تاپ ، تبلت و موبایل قابل دسترسی و مشاهده باشد.

ویستا با در نظر گرفتن نکات حرفه ای در زمینه طراحی سایت و همچنین در نظر گرفتن سادگی، کاربردپذیری، سئو، امنیت، سرعت، مقیاس پذیری و سایر موارد پر اهمیت در وب سایت های خبری، توانسته است امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران سایت های خبری قرار دهد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره رایگان می توانید با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید.

اشتراک