10 آذر

طراحی سایت شخصی

بر خلاف  وبسایتهای شرکتی که چهارچوب مشخصی دارند وب سایتهای شخصی شامل طیف وسیعی از کاربردها می شوندوبسایتهای شخصی برای معرفی حرفه ای فرد، دیدگاهها، تعقیب اهداف سیاسی، علمی یا فرهنگی، عرضه سوابق، آثار و فعالیتهای هنری،علمی، مقالات، تصاویر، فیلم، موسیقی، کسب درآمدو پیگیری بخشی از علایق خود به صورت آنلاین است.

وبلاگ، گالری، سایت تحلیلی، وبسایت یک استاد دانشگاه، وبسایت یک نامزد انتخاباتی، وبسایت یک نویسنده و بسیاری دیگر از کاربردها را می توان برای یک سایت شخصی تصور کرد.این ها برخی از مقاصد ممکن برای طراحی سایت شخصی بودند، اما همانطور که از نام آن مشخص است، این نوع سایت می تواند ده ها هدف شخصی دیگر داشته باشد.به همین دلیل است که نوع طراحی و ظاهر این سایتها نیز به شدت متغیر است.

ابتدا باید بدانید که هدف شما از طراحي سایت شخصی چه چیزی می باشد. آیا قرار است این سایت به عنوان رزومه شما به شمار رود؟ آیا تنها برای استفاده شخصی می باشد و به عنوان یک بلاگ ساده استفاده میشود؟ و یا بهره برداری های بیشتری را از این وب سایت انتظار دارید؟در تمامی جلساتی که در محل شرکت طراحی سایت ویستا برای برنامه ریزی سایت شما برگزار خواهیم نمود, شما را کمک و مشاوره می نماییم تا بهترین تصمیم گیری برای طراحی سایت شخصی خود را نیز داشته باشید.

یکی از اصلی ترین و با اهمیت ترین نکات طراحی سایت شخصی گرافیک و زیبایی سایت می باشد که در طراحی سایت شخصی باید با توجه به حوزه فعالیت شخص، نوع مخاطبان و اهداف شخص قالب و گرافیک آن طراحی گردد.برای گرفتن مشاوره تخصصی درباره طراحی وب سایت شخصی خود و قرار دادن ویژگی های منحصربفرد در آن، با ما تماس بگیرید.

اشتراک