13 مهر

نقش طراحی سایت دررونق کسب و کار

نقش طراحی سایت دررونق کسب و کار

با توجه به افزایش کاربران اینترنت در کشور عزیزمان ایران وافزایش خریداران کالا و خدمات به صورت اینترنتی ، حضور در بستر اینترنت برای مشاغل مختلف به امری ضروری تبدیل شده است و بهتر است کلیه کسب و کارها در فضای اینترنت نیز کسب و کار خود را راه اندازی نمایند. وب سایتی که به صورت سئو وبهینه طراحی شده باشد می تواند رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد ومشتریان بسیاری را جذب و باعث افزایش بسیار فروش گردد.

نقش طراحی سایت دررونق کسب و کار

طراحی سایت و سئو به صورت همزمان

سئو و بهینه سازی وب سایت به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغات می تواند نقش پررنگی در رونق اقتصادی شرکت ها و برند سازی آنان داشته باشد.اماچنانچه در زمان طراحی وب سایت، اصول و قواعد سئو و بهینه سازی سایت رعایت نگرددو مواردی از جمله استفاده از کدهای بهینه و استاندارد، کاهش حجم سایت، کدهای متا، پیوندهای سایت ، سرعت بارگزاری و بسیاری عوامل دیگر مورد توجه قرار نگیرند، انجام این بهینه‌سازی‌ها پس از پایان کار ،گاهی بسیار مشکل و گاهی نشدنی است.

نقش طراحی سایت دررونق کسب و کار

 داشتن سایت کاربرپسند برابراست با فروش چندین برابر

امروزه خریداران بیشتری به جای آنکه در روزنامه ها و مجلات، کالا و خدمات مورد نظر خود را جستجو نمایند، از طریق اینترنت خرید و سفارش خود را انجام می دهند و روز به روز استفاده از اینترنت برای خریداران در حال افزایش است. حضور در اینترنت و بودن در مکان های مناسب در این محیط می تواند فروش شما را چندین برابر و موفقیت شغلی شمارا تضمین نماید. . یک بازاریابی اینترنتی موفق با راه اندازی یک وب سایت کاربر پسند و کامل آغاز می گردد که بتواند جوابگوی نیازها و اطلاعات مورد نیاز کاربران و مشتریان در زمینه شغلی شما باشد.
شرکت طراحی سایت ویستا با در اختیار داشتن دانش فنی و تجربه ، آمادگی دارد سایت‌هایی که از ابتدا اصول سئو در آن رعایت شده و درصد موفقیت آن در مقایسه با انجام این دو فرآیند به صورت جداگانه به مراتب بیشتر است را طراحی و پیاده‌سازی نماید.

اشتراک