22 مرد

چرا به یک وب سایت احتیاج دارم ؟

چرا – کلمه ای که در ابتدای هر جمله چالش های بسیاری را پیش روی ما قرار می دهد.استیو جابز مدیر افسانه ای شرکت اپل هم از این کلمه استفاده می کرد ؛ “چرا؟”. او تمامی عوامل شرکت خود را با این کلمه به چالش کشید، از مهندسین گرفته تا حسابداران شرکت!
پاسخ آنها این بود : زیرا همه این کار را می کنند! و این پاسخ به نظر کافی نبود …

چرا به یک وب سایت احتیاج دارم ؟

دلیل اول : بروشور آنلاین

کمپانی ها میلیون ها تومان صرف ساخت و توزیع بروشورها می کنند، با داشتن یک وب سایت شما قادر خواهید بود تا این مراحل را دور زده و از آن عبور کنید.

دلیل دوم : مشتریان بیشتر

بیشتر از ۲٫۴ بیلیون نفر روزانه از اینترنت استفاده می کنند ، در طی یک سال گذشته ۹۰درصد آنان به نحوی از طریق اینترنت خرید داشته اند، و یا با شرکتی به صورت آنلاین در ارتباط بوده اند.

دلیل سوم : ارزش کسب و کار

آیا اخیرا برای کسب و کار خود سرمایه ای به عنوان قرض گرفته اید؟ کار آسانی نیست اما اگر این درخواست را از بانک و یا شرکت یا شخصی داشته باشید و او از شما بخواهد که وب سایتتان را ببیند ، بهتر است که وب سایتی خوب در زمینه کسب و کار خود به او نشان دهید!

دلیل چهارم : اعتبار

با داشتن یک وب سایت و بهینه کردن آن، هزاران نفر به صورت بالقوه خواهان دیدن آن هستند، زیرا آنها به دنبال خدمات و محصولات شما می باشند.

دلیل پنجم: زمان عرض اندام فرا رسیده است

آیا از احساسِ خوبِ شناخته شدن کسب و کار شما توسط افراد خبر دارید و آن را تجربه کرده اید؟ با داشتن یک وب سایت شما در مسیر نمایش کسب و کار خود قرار خواهید گرفت و می توانید قدرت ایده ها، محصولات و خدمات خود را به رخ بکشید!

دلیل ششم: کمک در دستیابی به اهداف کسب و کار

بله درست است! اهداف شرکت شما هر چقدر هم بزرگ باشند، ممکن است از ابتدای شروع به کارتان تا به حال در ذهنتان کمرنگ شده باشند، زمانی که می خواهید محتوایی درخور برای شرکت خود بنویسید این اهداف دوباره برای شما رنگ تازه ای خواهند گرفت ، از اعماق ذهنتان بیرون آمده و مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند.

دلیل هفتم : موانع شروع

آیا تا بحال خواسته اید یک کسب و کار را از صفر شروع کنید و موانعی برای شروع از جمله سرمایه و مجوز و … بوده است؟ خوب حالا می توانید در فضای مجازی این کار را با هزینه بسیار پایین انجام دهید.

دلیل هشتم : دسترسی ۲۴ ساعته

وب سایت شما قادر است در تمامی ایام هفته به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان باشد، بدون اینکه لازم باشد در مکانی حضور یابید یا بخواهید کرکره آن را بالا بدهید و یا درب مغازه را باز کنید!

دلیل نهم : ارتباط با مشتریان

با داشتن یک وبلاگ ساده به راحتی می توانید با انتشار محتوا، عکس، نظرسنجی ها، فیلم و … مشتریان خود را از محصولات جدید، تغییر و تحولات و یا به روزرسانی ها و هر چیزی که به کسب و کارتان مرتبط است، مطلع کنید.

دلیل دهم : بازاریابی

وب سایت شما قادر است با کم هزینه ترین تکنیک های بازاریابی اینترنتی، شرکت ها و کسب و کارهای جدید را جذب کند.

دلیل یازدهم : پشتیبانی از مشتریان

با داشتن سیستم پشتیبانی آنلاین هزینه ها را کم کرده و ارتباط مشتری با خودتان را تسهیل کنید.

دلیل دوازدهم : ایمیل اختصاصی دامین شما Email@mywebsite.com

با داشتن یک وب سایت، ایمیل اختصاصی از دامنه وب سایت خود داشته باشید، این کار هم در فضای کسب و کار حرفه ای تر و همینطور به خاصر سپردن آن برای مشتری آسان تر می باشد.

دلیل سیزدهم : کسب درآمد به صورت شخصی

حتی اگر از شغل خود استعفا داده باشید و یا اخراج شده باشید، داشتن وب سایت یکی از بهترین راه ها برای امرار معاش است!

دلیل چهاردهم : هر موضوعی می تواند موثر باشد

ینترنت فضایی بی نهایت برای وبلاگ نویسی و یا ارائه مطالب به هر نحوی را در اختیارتان می گذارد که قادر خواهید بود مخاطبان خود را جذب کنید. فقط یک موضوع را انتخاب کرده و سایت مورد نظر خود را سفارش دهید!

دلیل پانزدهم : ارتباط با دیگر صاحبان سایت

در صورتی که وب سایت داشته باشید می توانید با دیگر صاحبان وب سایت ها ارتباط برقرار کرده و مخاطبینی بیشتری را برای محصولات و یا خدماتتان به ارمغان آورید، که در نهایت به افزایش بازدید و در فضای کسب و کار به افزایش اعتبار و رونق نقدینگی کمک شایانی خواهد کرد.

دلیل شانزدهم: صدای خود را برسانید

وب سایت فضایی را برای شما ایجاد می کند که قادر خواهید بود صدای خود را به گوش مخاطب خود برسانید، بدون داوری کردن از سوی اشخاص دیگر !
اگر کسی در رابطه با مطلبی که می نویسید نظری درج کرد که آن را دوست نداشتید، به راحتی می توانید آن را به پوشه ی spam (هرزنامه ها) منتقل کنید تا نمایش داده نشود، زیرا این وب سایت شخصی شماست!

دلیل هفدهم : کسب و کار خود را با روش خودتان راه اندازی کنید

کسب و کار شما دیگر منوط به کسب اجازه از رئیس شرکتتان نمی باشد! این کسب و کار شماست و با روش شما اداره خواهد شد و هیچ کس از شما نمی خواهد که از آن دست بکشید، زیرا شما قادرید با روش خود آن را اداره کنید!

دلیل هجدهم: شرکت های بزرگ را شکست دهید

آیا تا به حال خواسته اید که وارد کسب و کاری شوید اما نمی دانستید که چطور با افراد و شرکت های بزرگ در حوزه کاری مورد نظرتان رقابت کنید؟ با داشتن یک وب سایت خارق العاده و استراتژی محکم در پس آن قادر خواهید بود شرکت های بزرگ را به تکه های کوچک بشکنید!

دلیل نوزدهم : افزایش اعتبار ناگهانی(به سرعت مطرح شوید)

با داشتن یک وب سایت سازمان یافته شما قادر خواهید بود اعتبار خود را به طور ناگهانی و به سرعت نزد همه افزایش دهید! قادر خواهید بود تا بدون هیچ محدودیتی خودتان و کسب و کارتان را خیلی محکم اثبات کنید.

دلیل بیستم: کمک می کند که صاحب شغل شوید

طراحی سایت شخصی نه تنها یک رزومه از شما را نشان خواهد داد، بلکه می تواند بازتاب سلیقه و نحوه کار کردن شما نیز باشد و همینطور مهارت شما را در زمینه اداره وب سایت نشان دهد.

اشتراک