01 دی

3 راه بازاریابی اینترنتی با کمترین هزینه یا حتی رایگان!

شاید مدیریت هر کسب و کاری خیلی شبیه به کشاورزی باشد  همانطور که یک کشاورز سه استراتژی در مزرعه خود دارد: 1.کاشت دانه 2.داشت دانه 3. برداشت دانه مدیر کسب و کار هم سه استراتژی دارد:

ادامه مطلب

اشتراک
23 آذر

لینکدین و کمک به بهینه سازی وب سایت

شبکه اجتماعی لینکدین

از عوامل مهم و تاثیر گذار در بهینه سازی وب سایت  استفاده از شبکه های اجتماعی است که می تواند به افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو کمک کند. یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی برای سئو سایت، لینکدین است.

ادامه مطلب

اشتراک
10 آذر

طراحی سایت شخصی

بر خلاف  وبسایتهای شرکتی که چهارچوب مشخصی دارند وب سایتهای شخصی شامل طیف وسیعی از کاربردها می شوندوبسایتهای شخصی برای معرفی حرفه ای فرد، دیدگاهها، تعقیب اهداف سیاسی، علمی یا فرهنگی، عرضه سوابق، آثار و فعالیتهای هنری،علمی، مقالات، تصاویر، فیلم، موسیقی، کسب درآمدو پیگیری بخشی از علایق خود به صورت آنلاین است.

ادامه مطلب

اشتراک
02 آذر

طراحی سایت خبری

وب سایت های خبری و اطلاع رسانی از جمله پربازدیدترین سایت های اینترنتی به شمار می روند که با توجه به تعداد کاربر آنلاین اینترنت در ایران و آمارهای موجود، سایت های خبری در صورتی که طراحی مناسبی داشته باشند و محتوای مفیدی تولید کنند می توانند مخاطب قابل توجهی را به خود جذب نمایند.

ادامه مطلب

اشتراک
25 آبا

نقش تولید محتوا در سئو سایت

اولین  چیزی که قرار است کاربران را به سمت شما جذب کند محتوای وب سایت شما می‌باشد.در واقع محتوا به سایت شما کمک کند تا رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشید که تولید محتوا نه تنها یک رکن اصلی در طراحی سایت بلکه در سئو سایت‌های مختلف از جمله سئو سایت فروشگاهی،  سایت شرکتی،  سایت شخصی و…می‌باشد.

ادامه مطلب

اشتراک

© تمام حقوق مادي و معنوي اين وب سايت محفوظ و متعلق به  شرکت ویستا ميباشد |vistawebco.com © 2017 | طراح و پشتیبان سایت "شرکت عصر داده ویستا "