19 فرو

هولوگرام گارانتی و پشتیبانی

 

حضور گرانقـــدر  مشتریان شرکت  ویستا

با سلام و احترام

نظر به اینکه عده ای افراد ناشناس با شماره های ناشناس و ایمیل های نامربوط  اقدام به ارسال اطلاعات  بر روی تلگرام و ایمیل پشتیبانی شرکت ویستا  نموده اند و این اخبار بر روی سامانه های اداری و دولتی قرار گرفته  که باعث اختلال  در پشتیبانی و شاکی شدن برخی مشتریان گردیده است ادامه مطلب

اشتراک
19 فرو

هولوگرام گارانتی شرکت ویستا

هولوگرام گارانتی شرکت ویستا

بر اساس مقررات جدید مشتریان شرکت ویستا ( برند ویستا وب) از نظر گارانتی و ضمانت به سه گروه تقسیم میشوند که به این سه گروه هولوگرام های گارانتی بر اساس تعریف زیر اختصاص داده خواهد شد که این هولوگرام بر روی سایتهای شامل قرارداد پشتیبانی درج میگردد. ادامه مطلب

اشتراک
01 دی

3 راه بازاریابی اینترنتی با کمترین هزینه یا حتی رایگان!

شاید مدیریت هر کسب و کاری خیلی شبیه به کشاورزی باشد  همانطور که یک کشاورز سه استراتژی در مزرعه خود دارد: 1.کاشت دانه 2.داشت دانه 3. برداشت دانه مدیر کسب و کار هم سه استراتژی دارد:

ادامه مطلب

اشتراک
23 آذر

لینکدین و کمک به بهینه سازی وب سایت

شبکه اجتماعی لینکدین

از عوامل مهم و تاثیر گذار در بهینه سازی وب سایت  استفاده از شبکه های اجتماعی است که می تواند به افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو کمک کند. یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی برای سئو سایت، لینکدین است.

ادامه مطلب

اشتراک
10 آذر

طراحی سایت شخصی

بر خلاف  وبسایتهای شرکتی که چهارچوب مشخصی دارند وب سایتهای شخصی شامل طیف وسیعی از کاربردها می شوندوبسایتهای شخصی برای معرفی حرفه ای فرد، دیدگاهها، تعقیب اهداف سیاسی، علمی یا فرهنگی، عرضه سوابق، آثار و فعالیتهای هنری،علمی، مقالات، تصاویر، فیلم، موسیقی، کسب درآمدو پیگیری بخشی از علایق خود به صورت آنلاین است.

ادامه مطلب

اشتراک

© تمام حقوق مادي و معنوي اين وب سايت محفوظ و متعلق به  شرکت ویستا ميباشد |vistawebco.com © 2017 | طراح و پشتیبان سایت "شرکت عصر داده ویستا "