19 فرو

هولوگرام گارانتی و پشتیبانی

 

حضور گرانقـــدر  مشتریان شرکت  ویستا

با سلام و احترام

نظر به اینکه عده ای افراد ناشناس با شماره های ناشناس و ایمیل های نامربوط  اقدام به ارسال اطلاعات  بر روی تلگرام و ایمیل پشتیبانی شرکت ویستا  نموده اند و این اخبار بر روی سامانه های اداری و دولتی قرار گرفته  که باعث اختلال  در پشتیبانی و شاکی شدن برخی مشتریان گردیده است بدین منظور جلسه ای فوری مورخه ی 16/01/1397 بین اعضا هیئت مدیره و واحد  فنی شرکت ویستا صورت گرفت، و از تاریخ20/01/1397 (پشتیبانی / به روز رسانی/تغییرات ساختاری ،غیر ساختاری /ارسال اطلاعات و …) سامانه های دولتی و غیر دولتی(فقط و فقط) از طریق مفاد ذیل قابل انجام خواهد بود و موارد  غیر  از مصوبه ی زیر  از تاریخ فوق به هیچ عنوان قابل انجام نخواهد بود :

  1. طبق قوانین و مقررات شرکت ویستا،وبسایتی شامل پشتیبانی و گارانتی میباشد که دارای قرارداد پشتیبانی با هولوگرام گارانتی باشد و این مجوز در  وبسایت درج گردیده باشد،سایت های بدون هولوگرام گارانتی مشمول پشتیبانی و گارانتی  نخواهند بود.

 

  1. پشتیبانی و به روزرسانی وب سایت ها از طریق شبکه های اجتماعی غیر رسمی مثل تلگرام،واتس آپ ،اینستاگرام و غیره به خاطر موارد امنیتی و امکان فیلترینگ  قابل انجام نخواهد بود.
  2. به روزرسانی و تغییرات وب سایت ها فقط از طریق ایمیل info@ (وب سایت اصلی) قابل انجام میباشد،ایمیل های ارسال شده  غیر از ایمیل info@ باید به تایید مالک یا موسس سایت رسیده و تائیدیه ی ایمیل با نامه رسمی داخل سربرگ آن ارگان به امضا و مهر مالک سایت یا بالاترین شخص امضا کننده در آن سازمان شرکت و …  انجام  پذیرفته  و نامه ی تاییدیه به شرکت ویستا ارسال گردد.
  3. پشتیبانی و به روزرسانی فقط از طریق ایمیل پشتیبانی شرکت ویستا به آدرس support@vistawebco.com و ایمیل تایید شده ی مشتری انجام میپذیرد و ارسال و دریافت  اطلاعات به ایمیلی غیر از ایمیل  فوق قابل انجام نخواهد بود.

 

 

باتقدیم احترامات

 شرکت عصر داده ویستا

 

اشتراک