برخی از خدمات ویستا

تبلیغات و برند سازی (دایره سبز)

لوگو نماد و معرف هر برند است، بنابراین طرح آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد. اگر یک لوگو خوب طراحی شود، معرف قدرتمند و با ارزشی برای نام تجاری یا برند خواهد بود.

طراحی انواع اپلیکیشن

امروزه رقابت در فضای اینترنتی به‌اندازه‌ای جدی شده که صرفاً طراحی مناسب وب سایت نمی‌تواند باعث بازدید وب‌سایت‌ها شود؛

طراحی انواع وب سایت فروشگاه اینترنتی ،خبری و..

تیم های تخصصی این شرکت، با علم به آخرین دستاورد ها،بهترین سایت های اینترنتی را هم از نظر زیبائی،وهم از نظر رعایت اصول و قوانین صفحات وب خلق می نمایند.

بهینه سازی seo و تبلیغات در گوگل

امروزه رقابت در فضای اینترنتی به‌اندازه‌ای جدی شده که صرفاً طراحی مناسب وب سایت نمی‌تواند باعث بازدید وب‌سایت‌ها شود؛

با ما تماس بگیرید 09100386812

جهت مشاهده نمونه کارهای ما در زمینه طراحی سایت ،سئو، تبلیغات اینترنتی و هویت سازمانی کلیک نمائید

سامانه کارستان

مدیریت آنلاین کسب و کار و ارتباط با مشتریان

خدمات و محصولات:

تعریف خدمات و محصولات قابل ارائه به مشتریان
– کنترل و تعریف هزینه هر محصول
– اختصاص در صد بازاریاب
– اختصاص در صد نمایندگی

گزارش گیری و ایجاد گزارشات:

در سیستم گزارشات کامل و جامعی فراهم آمده است که به مدیران اجازه می دهد تا  گزارشات مربوط به تجزیه و تحلیل بازاریابی، فرآیند فروش ،سطح رضایتمندی مشتریان و بسیاری گزارشات دیگر را در کمترین زمان ممکن در اختیار داشته باشند.
و دارای گزارش ساز جامعی می باشد که می تواند گزارشات جدیدی را علاوه بر گزارشات بالا و به دلخواه کاربران سیستم ارائه نماید.

ثبت کلیه ارتباطات با مشتری:

کاربران فروش می تواتند تمامی اطلاعا ت شامل نوع ارتباط ، زمان ارتباط ، نتایج ارتباط ،ثبت فایل ارتباط ،ثبت بازاریاب را به صورتی کاملا ساده و بدون پیچیدگی ثبت نمایند و به در زمان لازم گزارشات لازم را دریافت نمایند.

کنترل وظایف کارمندان:

– کارهای روز: فهرست کارهای کارمندان برای امروز کاری.
– پیگیری ها : فهرستی از کارهایی که به دیگر اعضای گروه وابسته است.
– کارهای عقب افتاده : فهرستی از کارهای  که تاریخ سر رسید آنها گذشته ولی هنوز به اتمام نرسیده.
– کارهای آینده: فهرستی از کارهای آینده کارکنان

بانک اطلاعات تجارت و برند ایران

بانک اطلاعات تجارت  و برند ایران  یک مرجع  بزرگ اطلاعاتی وتجارتی در سطح ایران میباشد، در واقع ما  میخواهیم تمام بازار کسب و کار ایران را در یک فضای مجازی و الکترونیکی متمرکز کنیم  ما در این برند از مشاغل استفاده نکردیم زیرا تجارت زیرمجموعه مشاغل نیست ولی مشاغل زیرمجموعه تجارت است. تجارت درجهان امروز با تعریف جدیدتر وبه روزتری بیان میشود.

در گذشته تجارت به معنای دادوستدهای بزرگ در دنیای صنعت ومعدن وبازار بود ولی امروزه با به وجود آمدن عرصه جهانی وب و اینترنت تجارت معنای متفاوتی پیداکرده است. براساس آمارهای موجود سهم بسیار زیادی از دنیای مجازی اینترنت تجارت وکسب وکار است و سیل عظیمی ازکاربران اینترنتی منهای دنیای شبکه های اجتماعی وارتباطی سرگرم تجارت وبیزنس با این ابزار قدرتمند هستند. شاید کمی درک و فهم این موضوع سخت باشد ولی این واقعیتی است انکار ناپذیر که نشان میدهد تجارت اینترنتی و الکترونیکی جایگاه بسیارمهمی در دنیای تجاری دارد ونپذیرفتن وهمراه نشدن با این حقیقت مانعی بزرگ برای پیشرفت ودرآمدزایی جامعه کسب ایران وخود افراد این عرصه خواهد شد.

personal-wesite

© تمام حقوق مادي و معنوي اين وب سايت محفوظ و متعلق به  شرکت ویستا ميباشد |vistawebco.com © 2017 | طراح و پشتیبان سایت "شرکت عصر داده ویستا "