هاست سرور اختصاصی VIP

معرفی هاست و سرور اختصاصی VIP  شرکت ویستا
هاست رایگان ویستا

دیتاسنترهای شرکت ویستا


میل سرور (SmarterMail)

میل سرور

خرید هاست  »

گواهی SSL

گواهی SSL

خرید هاست  »

هاست لینوکس و ویندوز

هاست لینوکس و ویندوز

خرید هاست  »

هاست و سرور اختصاصی

هاست و سرور اختصاصی

خرید هاست  »

99.9% UPTIME

اتصال به بک بون OC192 در دیتا سنتر به جهت بالا بودن سرعت دسترسی سایت
اتصال به 6 بک بون دیگر باعث بالا رفتن زمان دسترسی به سایتها (Uptime)
کنترل و مانیتورینگ کلیه پورت ها و سوئیچ ها بدون کاهش سرعت

امنیت

امنیت

استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و سوئیچ های شخصی
ارائه Application Isolation Mode برای کلیه وب سایت ها به جهت اجرا دریک محیط ایزوله علی رغم بالا رفتن هزینه ها به جهت امنیت بیشتر وعدم تداخل پردازش وب سایتهای دیگر

گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه

خرید در کلیه سرویس های اشتراکی و VDS (هزینه اشتراک سرویس) ایران دارای 7 روز تقویمی ضمانت برگشت وجه از زمان پرداخت می باشند.
خدمات پشتیبانی متمرکز و گارانتی بازگشت وجه در صورت مواجهه با چالش درنظرگرفته شده است.

پشتیبانی 24 ساعته

کلیه خدمات ارائه شده در ایران هاست از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار هستند .
ارسال تیکت ، گفتگوی آنلاین ، تماس تلفنی و مراجعه حضوری راه های ارائه خدمات پشتیبانی برای راهنمایی کامل به صورت شبانه روزی هستند .

DE-Linux-VIP-500
هزینه سالیانه
 • هاست لینوکس سی پنل آلمان
 • فضا 500 مگابایت
 • پهنای باند نامحدود
 • توضیحات بیشتر
DE-Linux-VIP-2000
سالانه
 • هاست لینوکس سی پنل آلمان
 • فضا 2000 مگابایت
 • پهنای باند نامحدود
 • توضیحات بیشتر
DE-Linux-VIP-10000
سالانه
 • هاست لینوکس سی پنل آلمان
 • فضا 5000 مگابایت
 • پهنای باند نامحدود
 • توضیحات بیشتر

پرسش و پاسخ

expand_more
arrow_left میزبانی اختصاصی چیست ؟
arrow_left تفاوت سروراختصاصی با میزبانی اختصاصی چیست ؟
arrow_left آیا امکان انتخاب مشخصات سخت افزاری در پلان های میزبانی اختصاصی وجود دارد؟
arrow_left
میزبانی اختصاصی چیست ؟

چنانچه قصد میزبانی سایتی با پهنای باند یا فضای دیسک بسیار بالا دارید و یا مایلید سایت یا سایتهای شما بر روی یک سرور اختصاصی میزبانی شده و از 100% منابع یک سرور استفاده نماید و یا می خواهید به جمع سرویس دهندگان میزبانی وب پیوسته و از تمامی منابع سرور اختصاصی برای سرویس دهی به مشتریان خود استفاده کنید، ما به شما سرویسهای میزبانی اختصاصی شرکت ویستا  را توصیه می نماییم. در این سرویس ها ما کلیه ملزومات نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز شما را در یک بسته ارائه می کنیم. علاوه بر این ، شما در این سرویسها نیاز به دانش فنی خاصی ندارید و کلیه خدمات و مدیریت فنی سرورها به عهده ویستا  می باشد. تیم فنی ویستا  با استفاده از دانش و تجربه خود کلیه امور فنی و تنظیمات مربوط به سرور ها را به عهده می گیرد تا شما بتوانید با آسایش خیال فقط به توسعه وب سایت و تجارت خود بپردازید .
مزایا
در این سرویس شما نگرانی خاطری از جهت اشتراک منابع سرور میزبان خود با مشتریان دیگر نخواهید داشت. .
شرکت ویستا  با اعمال قوانین و مقررات کارا و عادلانه همواره سعی مینماید بهترین شرایط میزبانی را حتی در خصوص سرویسهای اشتراکی نیز فراهم مینماید. با این وجود سرویس میزبانی اختصاصی هیچکدام از محدودیتهایی را که ناگزیر به دلیل اشتراک منایع در سرویسهای اشتراکی وجود دارد را شامل نمی شود.
برتری دیگر این سرویس نسبت به سرورهای اختصاصی می باشد. این سرویس با مدیریت آسان و امن ، پیچیدگی ها و مشکلات سرورهای اختصاصی را ندارد. با استفاده از این سرویس میتوانید تمام مزایای سرویسهای اشتراکی و سرور اختصاصی را یکجا داشته باشید.
همچنین در این سرویس امکان اعمال مواردامنیتی بیشتر و اختصاصی تر وجود خواهد داشت.

arrow_left
تفاوت سروراختصاصی با میزبانی اختصاصی چیست ؟

چنانچه منابع و محدودیت های سرویس های اشتراکی و یا منابع VDS مناسب کار شما نیست، می توانید از سرور های اختصاصی و یا میزبانی اختصاصی استفاده نمایید. هر دو این گزینه ها، سرورهای اختصاصی هستند با کلیه امکانات یک سرور که در اختیار شما قرار داده می شود، لذا محدودیتی بابت استفاده از منابع مانند RAM و CPU و یا تعداد ارسال ایمیل نخواهید داشت زیرا کلیه امکانات صرفا در اختیار شما خواهد بود.
در صورتی که تمایل دارید که سرور شما از طرف  ویستا مدیریت و پشتیبانی شود و شما درگیر نصب نرم افزارها روی سرور و یا پشتیبانی فنی سرور نباشید، میزبانی اختصاصی ویستا را به شما پیشنهاد می کنیم. در این سرویس ها، سرورهایی قدرتمند توسط ویستا پیکربندی سخت افزاری و نرم افزاری شده و با کلیه امکانات و کنترل پنل کامل در اختیار شما قرار می گیرند، همچنین پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری این سرویس ها به صورت کامل بر عهده ویستا خواهد بود و شما زمانی برای مدیریت این سرورها نخواهید گذاشت، در اینجا شایان ذکر است که با توجه به انجام کلیه امور مدیریتی و پشتیبانی از طرف ویستا ، جهت این سرویس ها دسترسی ریموت به سرور ارائه نخواهد شد.
چنانچه تمایل دارید سروری با پیکربندی نرم افزاری و سخت افزاری مطابق نظر خود، داشته باشید و همچنین تمایل دارید نصب نرم افزارها و کلیه امور مدیریتی سرور بر عهده شما باشد می توانید از سرورهای اختصاصی  ویستا استفاده نمایید، با استفاده از این سرورها و همچنین با توجه به دسترسی ریموت ارائه شده، می توانید سیستم عامل، کنترل پنل و … را نصب نمایید هم چنین چنانچه تمایل داشته باشید که نصب اولیه نرم افزارها توسط  ویستا انجام گردد، می توانید در مراحل سفارش اعلام نمایید که کدام موارد مد نظرتان می باشد تا نرم افزار مربوطه بر روی سرور شما نصب گردد.

arrow_left
آیا امکان انتخاب مشخصات سخت افزاری در پلان های میزبانی اختصاصی وجود دارد؟

خیر در سرویس میزبانی اختصاصی کاربران صرفا می توانند از پلان های موجود با سخت افزار اعلام شده میزبانی خود را انتخاب نمایند .
در صورت تمایل به استفاده از سرور اختصاصی با منابع سخت افزاری دیگر پیشنهاد می شود از پلان سرورهای اختصاصی به همراه پکیج مدیریت جامع نرم افزاری استفاده شود .

فهرست