کهکشان ویستا

1402/07/11

سه شنبه 11 مهر

Galaxy Vista

شهرکرد ویستا ‌

طراحی سایت شهر کرد

Shahr Kord

آینده همین جاست!

ویستا بزرگترین شرکت توسعه‌ی برندهای نوین اینترنتی

شرکت ویستا | ویستا وب | طراحی سایت تهران | سئو سایت | خرید هاست
طراحی سایت شهرکرد | طراحی سایت در شهرکرد | سئو شهرکرد

نمایندگی شرکت ویستا در شهرکرد

خیلی از سایت ها در شهرهای مختلف ایران واژه طراحی سایت شهرکرد را به عنوان کلید واژه در سایت های خود قرار داده اند در صورتی که نه تجربه ی کار طراحی سایت در شهرکرد را دارند و نه دفتری در این شهر به صورت فیزیکی دارند و این کار کاملا تشریفاتی و تبلیغاتی میباشد . شرکت ویستا بیش از 15 سال دارای دفتر کار منسجم و کادر مجرب در شهرکرد میباشد،و تجربه ی راه اندازی بیش از 1000 سایت را در استان چهارمحال و بختیاری در کارنامه خویش دارد.

هم اکنون بیش از 300 شرکت 50 سازمان های دولتی و اداری 500 کسبه و بازاری |200 شخص و موسسه جزو مشتریان ارزشمند شرکت ویستا میباشند که بعضی از آنها دارای سابقه ی بیش از 12 سال کار و همکاری با شرکت ویستا میباشند.

کارخانه تولید اطلاعات (شهرکرد)

شهرکرد، خیابان کاشانی، کوچه ۲۱، پلاک ۲۳، طبقه ۳، شرکت ویستا

نحوه انجام طراحی سایت در شهرکرد

ابتدا کارشناسان فروش با مشتری ارتباط میگیرند و بعد از نیاز سنجی ، مشاوره های لازم جهت انتخاب بهترین و مناسب ترین خدمات ارائه می گردد.
(خبر خوب اینکه تمامی مشاوره های حضوری وغیر حضوری ، رایگان می باشد )
نهایتا در صورتی که شخص یا شرکتی درخواست خدمات طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی در شهرکرد را داشته باشد ،همکاران ما در واحد فروش و مشتری مداری ، در صورت تمایل با مشتری قرارداد منعقد میکنند. (جهت سفارش طراحی سایت در شهرکرد ویا فروشگاه اینترنتی نیازی به مراجعه حضوری نیست وخدمات از راه دور هم امکان پذیر می باشد )
پس از انعقاد قرارداد طراحی سایت در شهرکرد ،سفارش پروژه شما به واحد آنالیز ارجاع داده می شود و پس از بررسی نهایی و تکمیل اطلاعات ،پروژه شما در اختیار واحد طراحی و توسعه وب قرار میگیرد
در طول پروژه طراحی سایت شهرکرد، همکاران ما با شما در ارتباط بوده و نظر شما در مورد طراحی ، گرافیک و چیدمان سایت لحاظ میگردد
بعد از طراحی فاز اولیه طراحی سایت شهرکرد، پروژه برای شما قابل مشاهده میباشد و بعد از اعمال نظرات نهایی شما ، فاز دوم پروژه تحویل میگردد.

طراحی سایت شهرکرد | طراحی سایت در شهرکرد | سئو شهرکرد

آموزش طراحی سایت شهرکرد

اشتباه نکنید !کارما هنوز تمام نشده ، بعد از تحویل پروژه طراحی سایت به شما ، ما همچنان در کنار شما هستیم تا وقتی که شما از وب سایت خود نتیجه لازم را بگیرید.

شرکت طراحی سایت ویستا بعد از تحویل صفر تا صد پروژه طراحی سایت ، جهت به روز رسانی وب سایت آموزش هایی در قالب وب فیلم در اختیار شما قرار می دهد که با وجود این آموزش ها به راحتی و مستقل از شرکت میتوانید مدیریت مطالب و محتوای سایت خود را بر عهده بگیرید

Vista shahrkord

ویستا ‌| شهرکرد

نمونه کارهای طراحی سایت شرکت ویستا در شهرکرد

پیمایش به بالا