سئو و بهینه سازی

ادورز (ادز) چیست؟ و چرا از آن استفاده باید کرد؟

ادورز چیست و آشنایی کلی با آن

ادورز چیست

گوگل ادز (Google Ads) یا  گوگل ادورز (AdWords) یکی از خدمات قابل ارائه گوگل بوده که با پرداخت هزینه به شما اجازه میدهد وب سایت شمادر صفحه اول نتایج جستوجوی گوگل ظاهر شود و به ازای هر کلیک تبلیغ کننده هزینه از قبل مشخص شده را پرداخت میکند(Cost Per Click). این یعنی درواقع نمایش تبلیغ در گوگل ادورز رایگان است تبلیغ کننده فقط برای  هر کلیک هزینه می کند. نحوه نمایش آن در بالا یا پایین صفحه اول موتور جست و جو مورد مشاهده وب سایت در صفحه اول نتایج گوگل است.

ادورز (ادز) چیست؟ و چرا از آن استفاده باید کرد؟ -شرکت ویستا وب-

ثاتیرات گوگل ادورز بر روی سایت ما است. داشتن یک تجربه بالا در کار های مجازی یکی از اصلی ترین معیار های تجارت مجازی است که شما برای اینکار می توانید از مشاور ها و یا افرادی که در این زمینه فعالیت و تجربه بالایی داشته اند راهنمایی بگیرید. گوگل ادوردز بر پایه یک سیاست تجارت مجازی شکل گرفته است و مدیر یک سایت باید با شناخت علم تجارت مجازی به سمت جلو حرکت کند.

ادورز (ادز) چیست؟ و چرا از آن استفاده باید کرد؟ -شرکت ویستا وب-

در گوگل ادورز مخاطبان خودتان را همواره مد نظر داشته باشید مثلا توجه داشته باشید که منطقه ای که در تبلیغاتتان می‌خواهید مورد هدف قرار دهید همان منطقه ای باشد که مشتریان هدفتان در آن هستند و یا تبلیغاتتان را به زبان مخاطبانتان نمایش دهید.

ادورز (ادز) چیست؟ و چرا از آن استفاده باید کرد؟ -شرکت ویستا وب-

با توجه به اینکه این سرویس هم مانند بسیاری از سرویس‎‌های گوگل از دسترس ایرانیان خارج شده، توصیه می‌شود اگر قصد پرداخت و استفاده از این سرویس را دارید از طریق نمایندگی‌های رسمی اقدام به ثبت نام کنید.

ادورز (ادز) چیست؟ و چرا از آن استفاده باید کرد؟ -شرکت ویستا وب-

جهت مشاوره و انجام کار ادورز شما با ویستا وب در تماس باشید.

شماره های تماس: 02122012450 | 02122050532

آدرس ایمیل:  info@vistawebco.com

ایمیل پشتیبانی: support@vistawebco.com

جهت مشاهده وب سایت ویستا وب کلیک کنید.


مقاله گوگل ادوردز

گوگل ادوردز یک سیستم فراگیر تبلیغاتی پیشرفته است و در صورت تبلیغات جذاب هدفمند و انتقال کاربران به صفحات سایت کارساز خواهد بود.

(جهت خواندن ادامه مقاله کلیک کنید)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا